Congres Geluid, Trillingen en LuchtkwaliteitCongres | 11-12 november | Hilversum
Call for Abstracts tot 8 mei!
Op 10 en 11 november 2026 wordt de 29e editie van het congres Geluid, Trillingen en Luchtkwaliteit gehouden. Het congres over deze milieuthema’s én stikstofdepositie met beurs/informatiemarkt is een jaarlijks terugkerend, tweedaags evenement met circa 500 deelnemers, 50 lezingen, discussiefora en workshops en een beurs met circa 25 stands van toonaangevende organisaties. Bezoekers zijn vooral milieu-experts van overheden, adviesbureaus en innovatieve bedrijven. Behalve informatief, is het GTL Congres ook een gezellige plek om je vakgenoten te spreken.
De programmacommissie, met daarin vertegenwoordigers van overheden en vakverenigingen waaronder de VVM, nodigt je uit voorstellen voor lezingen in te dienen. Het voorstel heeft verband met een onderwerp op het gebied van geluid, trillingen, luchtkwaliteit, stikstofdepositie of de integrale aanpak milieu-aspecten. Op de website (www.GTLcongres-beurs.nl) staan diverse onderwerpen en specifieke vragen voor lezingen waar de programmacommissie specifiek naar op zoek is, maar ook overige interessante lezingen zijn uiteraard welkom.
Wil je een lezing geven? Schrijf je voorstel dan op in een abstract van 80 – 300 woorden en dien deze uiterlijk 8 mei 2026 in via het webformulier op onze website (onder het kopje ‘Sprekers’). Hier is ook de meest recente informatie en de voorwaarden te vinden.
Wij hopen jou en/of jouw lezing te verwelkomen op het congres Geluid, Trillingen en Luchtkwaliteit.
Meer info op gtlcongres-beurs.nl
| 1 dag | 2 dagen | |
| Early bird (t/m 11 sept) | € 550,- p.p. (excl. BTW) | € 880,- p.p. (excl. BTW) |
| Late Flyer (12 sept t/m 10 nov) | € 600,- p.p. (excl. BTW) | € 935,- p.p. (excl. BTW) |
| Student (t/m 10 nov) | € 50,- p.p. (excl. BTW) | € 65,- p.p. (excl. BTW) |